Ręka w rękę

PROJEKTY

Wielka Brytania i Irlandia


Okręty, łodzie podwodne i inne jednostki Królewskiej Marynarki Wojennej muszą być doskonale utrzymane i w każdej chwili gotowe do wykonywania najtrudniejszych zadań. KAEFER jest do ich dyspozycji.

Współpraca i partnerstwo są kluczem do utrzymania dobrych relacji biznesowych. Mają one również duże znaczenie przy utrzymaniu i serwisowaniu statków i łodzi podwodnych Królewskiej Marynarki Wojennej. KAEFER w Wielkiej Brytanii wzmocnił swoje strategiczne relacje z Babcock, podpisując umowę ramową na świadczenie usług przemysłowych w stoczniach Devonport i Clyde.

Zapewnienie konkurencyjności brytyjskiego przemysłu stoczniowego

Zespół KAEFER w Wielkiej Brytanii współpracuje z Babcock od ponad 20 lat i posiada status dostawcy strategicznego. Obie firmy mają wspólny cel: zagwarantować długookresową, globalną konkurencyjność brytyjskiego przemysłu stoczniowego. W tym procesie KAEFER koncentruje się na stosowaniu zasad LEAN we wszystkich działaniach, wdrażaniu innowacji, osiąganiu oszczędności w ramach planu wartości, zwiększaniu stabilności firmy oraz zapewnianiu ciągłości dostaw. Kontrakt na usługi przemysłowe pozwoli ponadto na utrzymanie ponad 700 miejsc pracy w KAEFER w Wielkiej Brytanii.


Doskonałość operacyjna jest częścią DNA KAEFER, a ciągłe doskonalenie jest kluczowe w wykazywaniu wartości pracy.

Chris Foulkes, Dyrektor Generalny KAEFER w Wielkiej Brytanii i Irlandii, powiedział: "Byliśmy w stanie zagwarantować tę umowę i długoterminowe zatrudnienie naszym pracownikom z Wielkiej Brytanii tylko dzięki ich stałym i wyjątkowym wynikom. Doskonałość operacyjna jest częścią DNA KAEFER, a ciągłe doskonalenie jest kluczowe w wykazywaniu wartości pracy na rzecz Babcock, w zakresie prac serwisowych dla Ministerstwa Obrony."

Od ochrony powierzchni, poprzez rusztowania i technologię dostępu, po ochronę przeciwpożarową, takielunek, usługi porządkowe, ochronę i ogólne usługi budowlane na nowych projektach, zespół KAEFER na zlecenie Babcock jest odpowiedzialny za wydajność i utrzymanie chluby brytyjskiej marynarki wojennej. Pracownicy doceniają ten przywilej i cieszą się na kolejne lata współpracy i partnerstwa.

Udostępnij artykuł

Więcej artykułów, które mogą Ci się spodobać:

'Realizujemy nasze hasła pomagając potrzebującym'

'Dobre wartości są uniwersalne'