Utrzymanie ruchu

PROJEKTY

Australia


Biznes w Australii jest dobrze rozwinięty i napędzany przez rosnący popyt na minerały i metale szlachetne, takie jak ruda żelaza, lit, miedź, nikiel i złoto.

Wraz ze wzrostem popytu na metale szlachetne i minerały, rośnie zapotrzebowanie na zasoby do ich wydobycia. Wiąże się to z nowymi przedsięwzięciami, jak również z renowacją i bieżącą konserwacją starszych zasobów. W obu tych obszarach KAEFER w Australii odnotował w ubiegłym roku znaczny wzrost.

Zakład utrzymania ruchu w sektorze górniczym

Wznowienie działalności po przestoju

Aby obiekty działały jak najlepiej, muszą być poddawane konserwacji. Często wiąże się to z przestojami w zakładach, będących w centrum zainteresowania KAEFER. W sektorze naftowym, gazowym i infrastrukturze przemysłowej, KAEFER w Australii wygrał wiele kontraktów, takich jak BHP Olympic Dam, prace konserwacyjne w ramach kampanii Smelter 2021 (SCM21) czy projekt renowacji separatora nr 2. Ponadto, strategia KAEFER Australia w zakresie utrzymania ruchu i integralności aktywów przyniosła efekty w przypadku inwestycji Rio Tinto, w postaci kontraktów związanych z wydobyciem rudy żelaza oraz tlenku glinu dla inwestycji Rio Tinto.


Kluczowe znaczenie dla osiągnięcia naszych celów ma skupienie się na bezpieczeństwie i utrzymaniu ciągłości dostaw.

W uzupełnieniu usług związanych z konserwacją i przestojami, zespół w Australii zdobył również duże kontrakty w branży budowlanej, wykorzystując w pełni interdyscyplinarne talenty organizacji.

Zdaniem Victora Bogosa, Dyrektora Zarządzającego KAEFER Integrated Services, "W roku, który przyniósł globalne wyzwania, firma jest przekonana, że nadal będzie się rozwijać zarówno w obszarze usług serwisowych jak i remontów postojowych oraz prac budowlanych. Kluczowe znaczenie dla osiągnięcia naszych celów ma skupienie się na bezpieczeństwie i utrzymaniu ciągłości dostaw. W dalszym ciągu inwestujemy w naszych ludzi i pozostajemy zorientowani na klienta, a nasz model opiera się na prostocie, utrzymując zadowolenie naszych klientów i zapewniając trwały wzrost w całej naszej działalności."

Obiekty serwisowe KAEFER w sektorze infrastruktury

W poszukiwaniu nowego biznesu

W 2021 roku KAEFER pozyskał swój pierwszy duży kontrakt na mechaniczne usługi serwisowe w przemyśle naftowym i gazowym, który uzupełnił inne kluczowe usługi. Zarówno na nowych, jak i dotychczasowych budowach, australijski zespół wygrał kilka planowanych prac konserwacyjnych i remontów postojowych dla takich klientów jak Santos i Chevron, co zapewnia firmie przyszły rozwój i stwarza długoterminowe możliwości.

Udostępnij artykuł

Więcej artykułów, które mogą Ci się spodobać:

'Realizujemy nasze hasła pomagając potrzebującym'

‘W LEAN, jakość i ilość idą w parze’